Voľné pracovné pozície

Obchodný zástupca, Bratislavský kraj

Náplň práce

- pravidelné návštevy maloobchodných a veľkoobchodných predajní za účelom sprostredkovania predaja výrobkov našej spoločnosti,
- zodpovednosť za plnenie plánu predaja,
- uzatváranie transferových objednávok,
- dodržiavanie modelu predajnej návštevy a povinného sortimentu určených TOP výrobkov distribuovaných I.D.C. Holding, a.s.,
- vedenie predpísanej evidencie o svojej činnosti a výsledkoch,
- riadne plnenie úloh vyplývajúcich z pracovného zaradenia, z pokynov a príkazov nadriadeného.

Pracovná pozícia je na zástup počas materskej, rodičovskej dovolenky s možnosťou pokračovania na trvalý pracovný pomer.

MIESTO BYDLISKA V UVEDENENOM MESTE A OKOLÍ JE PODMIENKOU.
Senica, Skalica, Holíč, Mysjava, Kúty, Malacky, Nové Mesto nad Váhom

PRAX NA POZÍCII OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU V FMCG VEĽKOU VÝHODOU.

Druh pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer

Miesto výkonu práce

Bratislavský kraj

Termín nástupu

dohodou

Mzda a ďalšie benefity

600€ brutto základná mzda + mesačné prémie, po skúšobnej dobe navýšenie mzdy na 700€ brutto + mesačné prémie, štvrťročné cieľové odmeny v závislosti od plnenia plánu, po roku navýšenie mzdy

• práca v stabilnej - prosperujúcej spoločnosti,
• odmena za vzornú dochádzku,
• pružný pracovný čas,
• rozvoj zamestnancov formou vzdelávania,
• príspevok na zdravotnú starostlivosť ,
• bohatý sociálny program (príspevok na detský tábor, pri nástupe dieťaťa do 1. ročníka, príspevok pri návšteve dieťaťa jasieľ alebo materskej školy, DDS, regeneráciu, pri významných osobných udalostiach, pri pracovných jubileách, v ťažkých životných situáciách a iné).

Informácie pre uchádzača

​V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.
Touto cestou Vám oznamujeme, že kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme priebežne pozývať na výberové konanie.

ODPOVEĎ BUDEME ZASIELAŤ PO UKONČENÍ VÝBEROVÉHO KONANIA LEN TÝM KANDIDÁTOM, KTORÍ SA ZÚČASTNILI VÝBEROVÉHO KONANIA.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na kandidáta

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou

Znalosti

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz sk. B

Počet rokov praxe 1.

Ďalšie požiadavky na kandidáta

- praktické skúsenosti s prácou obchodného zástupcu sú výhodou,
- skúsenosti z oblasti FMCG výhodou,
- pozitívny postoj k obchodu,
- samostatnosť a zmysel pre zodpovednosť,
- príjemné vystupovanie,
- rozvinuté komunikačné schopnosti.

Kontaktná adresa

I.D.C. Holding, a.s.
Mgr. Andrea Gálová
Trnavská cesta 946/14, 926 01 Sereď 1
tel.: +421/31/78 80 189, fax: +421/31/78 80 151
e-mail: andrea.galova@idc.sk

Ak vás ponuka pracovných miest oslovila budeme radi, ak nás budete kontaktovať:

e-mail:  person@idc.sk

bezplatná linka: 0800 200 432

mobil: 0905 717 580