Voľné pracovné pozície

DTP operátor, grafik, Sedita Sereď

Náplň práce

​- zapracovanie legislatívnych textov do grafických podkladov,

- starostlivosť o vnútrofiremnú dokumentáciu v oblasti grafiky,

- tvorba katalógov a ich príprava až po tlačové dáta,

- vytváranie POS, prezentačných materiálov a prezentácií komunikujúcich novinky a kampane pre zákazníkov,

- finalizácia a príprava dát do tlače,

- spolupodieľanie sa na tvorbe grafických návrhov spotrebiteľských a obchodných balení,

- starostlivosť o grafickú časť archívu.

Druh pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer

Miesto výkonu práce

Sereď

Termín nástupu

dohodou

Mzda a ďalšie benefity

od 800 € brutto- základná mzda v závislosti od pracovných skúseností + prémie + dochádzkový bonus

- práca v stabilnej - prosperujúcej spoločnosti,
- odmena za vzornú dochádzku 50 Eur mesačne, 500 Eur ročne,
- rozvoj zamestnancov formou vzdelávania,
- príspevok na zdravotnú starostlivosť ,
- bohatý sociálny program (príspevok na detský tábor, pri nástupe dieťaťa do 1. ročníka, príspevok pri návšteve dieťaťa jasieľ alebo materskej školy, DDS, regeneráciu, pri významných osobných udalostiach, pri pracovných jubileách, v ťažkých životných situáciách a iné).

Informácie pre uchádzača

​V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.
Touto cestou Vám oznamujeme, že kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme priebežne pozývať na výberové konanie.

ODPOVEĎ BUDEME ZASIELAŤ PO UKONČENÍ VÝBEROVÉHO KONANIA LEN TÝM KANDIDÁTOM, KTORÍ SA ZÚČASTNILI VÝBEROVÉHO KONANIA.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na kandidáta

​- stredoškolské s maturitou

- zameranie: polygrafia, marketing, technické zameranie, umelecké zameranie

Znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Adobe Photoshop - expert
Adobe Illustrator - expert
Adobe InDesign - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky na kandidáta

​- prehľad a skúsenosti z oblasti grafických návrhov

- práce s digitálnym fotoaparátom, scannerom

-samostatnosť, zodpovednosť

- komunikatívny typ

- tímový hráč

- precíznosť

- kreativita vítaná

Kontaktná adresa

​I.D.C. Holding, a.s.,
Trnavská cesta 946/14, 926 01  Sereď 1

Mgr. Andrea Gálová
tel.: +421/31/78 80 189
e-mail: andrea.galova@idc.sk

Ak vás ponuka pracovných miest oslovila budeme radi, ak nás budete kontaktovať:

e-mail:  person@idc.sk

bezplatná linka: 0800 200 432

mobil: 0905 717 580