Voľné pracovné pozície

Elektromechanik, Sedita Sereď, Cífer

Náplň práce

- vykonávanie odborných elektrických prác,
- oprava, montáž, udržiavanie a manipulácia na elektrotechnických a strojnotechnologických zariadeniach,
- prestavenie zariadení, preventívne prehliadky na strojnotechnologických zariadeniach,
- odstraňovanie revíznych porúch,
- čítanie riadkových schém - technickej dokumentácie,
- bežné elektroúdržbárske práce.

Voľná je pozícia pre Sereď a 1 pre Cífer.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Miesto výkonu práce

Sereď, Cífer

Termín nástupu

dohodou

Mzda a ďalšie benefity

od 4,50- Eur/ hod., po zapracovaní navýšenie + mesačné prémie + odmena za vzornú dochádzku 50 Eur mesačne, ročný dochádzkový bonus 500 Eur + príspevok na cestovné + 2x ročne mimoriadne odmeny.

- práca v stabilnej - prosperujúcej spoločnosti- priamo do kmeňového stavu,
- teplá strava zabezpečená v priestoroch firmy,
- príspevok na zdravotnú starostlivosť,
- bohatý sociálny program (príspevky na dopravu, DDS, regeneráciu, pri významných osobných udalostiach, pri pracovných jubileách, v ťažkých životných situáciách),
- firemné podujatia (letná akcia, tímové akcie),
- každoročné mzdové prehodnotenie,
- poskytnutie osobných ochranných pracovných prostriedkov.

Informácie pre uchádzača

V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti alebo nám zavolajte na bezplatnú linku 0800 200 432.

Na osobné stretnutie budeme pozývať  len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na kandidáta

SO, ÚSO
Zameranie: elektromechanik, zmenový údržbár- elektrikár

Znalosti

prax na obdobnej pozícii, reálna skúsenosť s výrobou je výhodou

Ďalšie požiadavky na kandidáta

- k výkonu práce je potrebné vlastniť vyhlášku 508/2009 Z.z., §22
- ochota pracovať a učiť sa nové veci,
- ochota pracovať na zmeny (3- zmenná prevádzka),
- časová flexibilita,
- samostatnosť,
- zodpovednosť.

Kontaktná adresa

I.D.C. Holding, a.s.
Mgr. Renata Žigová
Trnavská cesta 946/14, 926 01 Sereď 1
tel.: +421/31/78 80 329, fax: +421/31/78 80 151
e-mail: renata.zigova@idc.sk

Ak vás ponuka pracovných miest oslovila budeme radi, ak nás budete kontaktovať:

e-mail:  person@idc.sk

bezplatná linka: 0800 200 432

mobil: 0905 717 580