Voľné pracovné pozície

Robotník vo výrobnom sklade, Sedita Sereď

Náplň práce

​- fyzický príjem surovín,
- práca na strojných zariadeniach,
- skladovanie a príprava surovín,
- prevažovanie vybraných druhov surovín,
- obsluha riadiacich panelov a PC pre automatické dávkovanie surovín,
- zodpovednosť za včasnosť dodávok surovín  do výroby, za presnosť evidencie,
- pravidelné čistiace práce.

Dĺžka pracovného úväzku je 7,5 hod./ denne.

Druh pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer

Miesto výkonu práce

Sereď

Termín nástupu

dohodou

Mzda a ďalšie benefity

3,70,- Eur/ hod. brutto, po zapracovaní navýšenie na 4,10 Eur+ mesačné prémie + príplatky za odpoludňajšiu zmenu 0,30 Eur/ hod., nočnú zmenu 1,50 Eur/ hod. + odmena za vzornú dochádzku 50 Eur mesačne, ročný dochádzkový bonus 500 Eur + príspevok na cestovné + 2x ročne mimoriadne odmeny.

- práca v stabilnej - prosperujúcej spoločnosti- priamo do kmeňového stavu,
- príspevok na zdravotnú starostlivosť,
- bohatý sociálny program (príspevky na dopravu, príspevok na detský tábor, pri nástupe dieťaťa do 1. ročníka, príspevok pri návšteve dieťaťa jasieľ alebo materskej školy, DDS, regeneráciu, pri významných osobných udalostiach, pri pracovných jubileách, v ťažkých životných situáciách),
- firemné podujatia (letná akcia, tímové akcie),
- možnosť uchádzať sa o voľné pozície na iných oddeleniach a v administratíve (v rámci celej spoločnosti),
- každoročné mzdové prehodnotenie,
- poskytnutie osobných ochranných pracovných prostriedkov.

Informácie pre uchádzača

​V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.
Touto cestou Vám oznamujeme, že kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme priebežne pozývať na výberové konanie.

ODPOVEĎ BUDEME ZASIELAŤ PO UKONČENÍ VÝBEROVÉHO KONANIA LEN TÝM KANDIDÁTOM, KTORÍ SA ZÚČASTNILI VÝBEROVÉHO KONANIA.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na kandidáta

​- základné vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou

Znalosti

Ďalšie požiadavky na kandidáta

​- preukaz VZV - vítaný
- pracuje sa na 3 zmeny
- zodpovednosť

Kontaktná adresa

I.D.C. Holding, a.s.
Trnavská 946/14
926 14 Sereď

Kontaktná osoba:

Mgr. Andrea Gálová
Tel.: 031/7880 189
E-mail: andrea.galova@idc.sk
www adresa: http://www.idc.sk

Ak vás ponuka pracovných miest oslovila budeme radi, ak nás budete kontaktovať:

e-mail:  person@idc.sk

bezplatná linka: 0800 200 432

mobil: 0905 717 580