Voľné pracovné pozície

Výrobný robotník - obsluha výrobnej linky MOGUL, Figaro Trnava

Náplň práce

- ​nalievanie a vysievanie hmôt na strojnom zariadení,

- nastavovanie a sústavná kontrola hmotnosti vložiek, výšky zdvihu a formovania,

- inštalovanie tryskovej, piestovej šablóny a formovacej dosky,

- priebežná vizuálna kontrola gitier,

- senzorické hodnotenie výrobkov.

Druh pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer

Miesto výkonu práce

Figaro Trnava, ul. Mesačná 2

Termín nástupu

dohodou

Mzda a ďalšie benefity

​Mzda od 4,85 Eur/ hod. + mesačné prémie + príplatky za zmennosť + odmena za vzornú dochádzku 50 Eur mesačne + príspevok na cestovné + 2x ročne odmeny.

• práca v stabilnej - prosperujúcej spoločnosti,
• odmena za vzornú dochádzku,
• rozvoj zamestnancov formou vzdelávania,
• príspevok na zdravotnú starostlivosť ,
• bohatý sociálny program (príspevok na detský tábor, pri nástupe dieťaťa do 1. ročníka, príspevok pri návšteve dieťaťa jasieľ alebo materskej školy, DDS, regeneráciu, pri významných osobných udalostiach, pri pracovných jubileách, v ťažkých životných situáciách a iné).

Informácie pre uchádzača

​V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti alebo nám zavolajte na bezplatnú linku 0800 200 432.

Na osobné stretnutie budeme pozývať  len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na kandidáta

​- ukončené SŠ vzdelanie- potravinársky odbor, prípadne strojárske/ technické zameranie

Znalosti

Ďalšie požiadavky na kandidáta

​- ochota pracovať a učiť sa nové veci,
- ochota pracovať na zmeny - dvojzmenná prevádzka (6-14:00 hod, 14-22:00 hod.),
- časová flexibilita,
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť.

Kontaktná adresa

​I.D.C. Holding, a.s.
Mgr. Renata Žigová

Trnavská cesta 946/14, 926 01 Sereď 1
tel.: +421/31/78 80 329, fax: +421/31/78 80 151
e-mail: renata.zigova@idc.sk

Ak vás ponuka pracovných miest oslovila budeme radi, ak nás budete kontaktovať:

e-mail:  person@idc.sk

bezplatná linka: 0800 200 432

mobil: 0905 717 580