Voľné pracovné pozície

Robotník v sklade surovín, práca na 1 zmenu

Náplň práce

  • ​fyzický príjem a výdaj surovín,
  • skladovanie a príprava surovín,
  • prevažovanie vybraných druhov surovín,
  • pravidelné čistiace práce,
  • spracovanie evidencie v informačnom systéme,
  • pravidelná inventúra skladových surovín,
  • obsluha vážneho systému.

Druh pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer, zastupovanie počas dlhodobej PN

Miesto výkonu práce

Sereď

Termín nástupu

asap

Mzda a ďalšie benefity

​Od 4,15,- Eur/ hod., + mesačné prémie + odmena za vzornú dochádzku 50 Eur mesačne, ročný dochádzkový bonus 500 Eur + príspevok na cestovné + 2x ročne odmeny.

Informácie pre uchádzača

​V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.
Touto cestou Vám oznamujeme, že kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme priebežne pozývať na výberové konanie.

ODPOVEĎ BUDEME ZASIELAŤ PO UKONČENÍ VÝBEROVÉHO KONANIA LEN TÝM KANDIDÁTOM, KTORÍ SA ZÚČASTNILI VÝBEROVÉHO KONANIA.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na kandidáta

​základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Znalosti

oprávnenie obsluhy VZV výhodou, nie však podmienkou,
pracovné skúsenosti v skladovom hospodárstve.

Ďalšie požiadavky na kandidáta

​pracovitosť,

zodpovednosť.

Kontaktná adresa

​I​.D.C. Holding, a.s.
PhDr. Nikol Lanczová
Trnavská cesta 946/14, 926 01 Sereď 1
tel.: +421/31/78 80 189, fax: +421/31/78 80 151
e-mail:  lanczova@idc.sk

Ak vás ponuka pracovných miest oslovila budeme radi, ak nás budete kontaktovať:

e-mail:  person@idc.sk

bezplatná linka: 0800 200 432

mobil: 0905 717 580