Voľné pracovné pozície

Správca výrobných modulov, Sedita Sereď

Náplň práce

​- udržiavanie prideleného modulu vo funkčnom stave
- koordinácia používateľov modulu tak v internom ako i v externom prostredí
- návrh riešení a odstránenie krízových miest spracovania modulu
- zostavovanie a aktualizácia tvaru automatizovane vystavovaných dokladov, výstupných zostáv na základe požiadaviek vedúceho a používateľov schválených vedúcim
- realizácia požiadaviek garanta modulu vzhľadom k dodávateľom informačných systémov
- zodpovednosť za pridelený modul, jeho funkčnosť a stav
- zodpovednosť za správne využívanie modulu
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného

Druh pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer

Miesto výkonu práce

Sereď

Termín nástupu

dohodou

Mzda a ďalšie benefity

Základná mzda pre kandidáta je od 1200 €  v závislosti od skúseností kandidáta. K základnej mzde sa pripočítava mesačná prémia a dochádzkový bonus v hodnote 50 eur.

​• ponúkame prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti s viac ako 100 ročnou tradíciou výroby, silné zameranie na firemnú kultúru a adaptáciu nových zamestnancov
• práca na hlavný pracovný pomer, priamo do kmeňového stavu,  mesačná mzda vždy načas a každoročné mzdové prehodnotenie
• 2x ročne mimoriadne odmeny
• možnosť privyrobiť si stopercentnou dochádzkou až 1100 € ročne (600 € len za stopercentnú dochádzku 12 mesiacov v roku, plus 500 € ročný bonus)
• možnosť privyrobiť si  za odporučenie nových zamestnancov, výška získanej odmeny je v závislosti od obsadzovanej pracovnej pozície od 200 do 500 euro za jedného odporučeného zamestnanca, takže čím viac tvojich  kamarátov zamestnáme, tým viac zbohatneš
• máme vlastnú jedáleň, teplá strava je zabezpečená v priestoroch spoločnosti,  možnosť obeda už od 0,74 €
• záleží nám na zdraví našich zamestnancov a preto prispievame na zdravotnú starostlivosť, záleží nám aj na fyzickej kondícii našich zamestnancov a preto preplácame športové aktivity a taktiež podporujeme ich športový rozvoj (v plnej výške preplácame štartovné pri reprezentovaní zamestnávateľa na športových podujatiach), poskytujeme príspevok na kultúrne podujatia
• máme bohatý sociálny program: (príspevky na cestovné, príspevok na detský tábor 150 € za dieťa na rok, 150 € pri nástupe dieťaťa do 1. ročníka, 150 € pri návšteve dieťaťa jasieľ alebo materskej školy, DDS, príspevky pri významných osobných udalostiach ako narodenie dieťaťa vo výške 200 €, pri pracovných jubileách, v ťažkých životných situáciách)
• poskytujeme príspevok na dôchodkové sporenie
• každoročne organizujeme firemné podujatia
• záleží nám aj na vzdelávaní zamestnancov a preto podporujeme jazykové ako i odborné vzdelávanie, dbáme na osobný, profesionálny a kariérny rozvoj našich zamestnancov
• niekoľkokrát do roka obdarúvame zamestnancov darčekmi v podobe našich sladkých produktov
• pri nástupe zabezpečíme všetky osobné ochranné pracovné prostriedky

Informácie pre uchádzača

V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.

Touto cestou Vám oznamujeme, že kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme priebežne pozývať na výberové konanie.

ODPOVEĎ BUDEME ZASIELAŤ PO UKONČENÍ VÝBEROVÉHO KONANIA LEN TÝM KANDIDÁTOM, KTORÍ SA ZÚČASTNILI VÝBEROVÉHO KONANIA.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na kandidáta

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, informačné systémy

Znalosti

Ostatné znalosti

ERP -  Enterprise Resource Planning - pokročilý
Manufacturing execution systems (MES) - pokročilý
PostgreSQL - základy
XML - základy

Ďalšie požiadavky na kandidáta

Vodičský preukaz sk.B

Počet rokov praxe: 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • znalosť výrobných procesov výhodou
  • analytické myslenie a schopnosť navrhnúť riešenie
  • samostatný prístup k práci

Kontaktná adresa

​​I.D.C. Holding, a.s.
PhDr. Nikol Lanczová
Trnavská cesta 946/14, 926 01 Sereď 1
tel.: +421/31/78 80 189, fax: +421/31/78 80 151
e-mail: lanczova@idc.sk

Ak vás ponuka pracovných miest oslovila budeme radi, ak nás budete kontaktovať:

e-mail:  person@idc.sk

bezplatná linka: 0800 200 432

mobil: 0905 717 580