Voľné pracovné pozície

Obchodný zástupca SEDITA pre Východoslovenský kraj

Náplň práce

pravidelné návštevy maloobchodných a veľkoobchodnýchpredajní za účelom sprostredkovania predaja výrobkov našej spoločnosti,

• zodpovednosť za plnenie plánu predaja,

• uzatváranie transferových objednávok,

• dodržiavanie modelu predajnej návštevy a povinnéhosortimentu určených TOP výrobkov distribuovaných I.D.C. Holding, a.s.,

• vedenie predpísanej evidencie o svojej činnosti avýsledkoch,

• riadne plnenie úloh vyplývajúcich z pracovného zaradenia,z pokynov a príkazov nadriadeného.

Obchodný zástupca bude mať na starosti región: Košice mestoa okolie, smer Plešivec, Rožňava, Revúca (smer juh východného Slovenska)

MIESTO BYDLISKA V UVEDENOM REGIÓNE JE PODMIENKOU.

PRAX NA POZÍCII OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU V FMCG VEĽKOU VÝHODOU.

Druh pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer

Miesto výkonu práce

Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Termín nástupu

1.8.2021

Mzda a ďalšie benefity

700€ základná mzda + mesačné prémie vo výške 350€ v závislosti od plnenia nadefinovaných ukazovateľov , po skúšobnej dobe navýšenie mzdy na 850€ + mesačné prémie vo výške 440€ v závislosti od plnenia nadefinovaných ukazovateľov, po roku ďalšie navýšenie mzdy :-)

Zamestnanecké výhody, benefity

• práca v stabilnej - prosperujúcej spoločnosti,

• odmena za vzornú dochádzku,

• pružný pracovný čas,

• rozvoj zamestnancov formou vzdelávania,

• príspevok na zdravotnú starostlivosť , rehabilitáciu a športové aktivity,

• bohatý sociálny program (príspevok na detský tábor, pri nástupe dieťaťa do 1. ročníka, príspevok pri návšteve dieťaťa jasieľ alebo materskej školy, DDS, regeneráciu, pri významných osobných udalostiach, pri pracovných jubileách, v ťažkých životných situáciách a iné).

Informácie pre uchádzača

V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlitesi prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktovnašej spoločnosti.

Touto cestou Vám oznamujeme, že kandidátov, ktorí spĺňajúpožadované kritériá budeme priebežne pozývať na výberové konanie.

ODPOVEĎ BUDEME ZASIELAŤ PO UKONČENÍ VÝBEROVÉHO KONANIA LENTÝM KANDIDÁTOM, KTORÍ SA ZÚČASTNILI VÝBEROVÉHO KONANIA. OSTATNÉ ŽIVOTOPISYKANDIDÁTOV BUDÚ NA ZÁKLADE SÚHLASU EVIDOVANÉ V NAŠEJ PERSONÁLNEJ DATABÁZE.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na kandidáta

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, predaj, ekonomika, marketing

Znalosti

Microsoft Word - pokročilý

Microsoft Excel - pokročilý

Microsoft PowerPoint - pokročilý

Microsoft Outlook - pokročilý

Ďalšie požiadavky na kandidáta

Počet rokov praxe: 2 roky na pozícii obchodného zástupcu, najlepšie v oblasti FMCG.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ak je pracovitosť, priebojnosť a reprezentatívnosť tvojou silnou stránkou, si to práve TY, koho hľadáme. V našej spoločnosti si zakladáme na dobrých medziľudských vzťahoch. Máme radi milých a priateľských kolegov. Preferujeme komunikatívnych ľudí, ktorí majú skúsenosti v oblasti obchodu a predaja v ,,rýchloobrátke". Máš výborné znalosti o maloobchodoch a veľkoobchodoch v tvojom regióne? Tak čo? Si to práve TY koho hľadáme?

Tak neváhaj a pošli svoj životopis. Možno to budeš práve TY, kto podporí predaj našich skvelých sladkostí svojou charizmou :-)

Kontaktná adresa

​​​I.D.C. Holding, a.s.
PhDr. Nikol Lanczová
Trnavská cesta 946/14, 926 01 Sereď 1
tel.: +421/31/78 80 189, fax: +421/31/78 80 151
e-mail: lanczova@idc.sk

Ak vás ponuka pracovných miest oslovila budeme radi, ak nás budete kontaktovať:

e-mail:  person@idc.sk

bezplatná linka: 0800 200 432

mobil: 0905 717 580