Do práce na bicykli tentokrát aj so sušienkami Verbena

Celonárodnú cyklokampaň s názvom Do práce na bicykli netreba asi zvlášť predstavovať. Každý rok sa jej zúčastní viac ako 11 tisíc účastníkov z celého Slovenka. Desiatky samospráv, stovky firiem a tisícky zamestnancov medzi sebou súťažia o to, kto bude najúspešnejším cyklistom a za jeden mesiac najazdí do práce najviac kilometrov – ako inak, na bicykli. Cieľom kampane je však upozorniť na potreby investovania do nelichotivého stavu cyklotrias na Slovensku a zvýšenie povedomia o možnosti využívania alternatívnej dopravy.

Organizátori projektu nás tento rok oslovili, či by sme mali záujem podieľať sa na tejto obľúbenej aktivite nie len ako súťažiaci, ale byť aj partnerom kampane. Keďže aj v našej spoločnosti medzi zamestnancami popularita tejto kapane z roka na rok rastie, spojenie športu a sušienok Verbena v tvare lístka, ako symbolu prírody v originálnej kombinácii byliniek a ovocia nám prišiel ako skvelý nápad.

Naše sušienky sa tak dostanú do rúk všetkým cyklistom, ktorí si objednajú oficiálne cyklotričko kampane a značka Verbena bude tvoriť súčasť hlavných tlačových a propagačných materiálov.

Cyklisti nezabudnite, že registrácia do tohto ročníka je spustená už od 1. apríla na stránke www.dopracenabicykli.eu alebo sa informujte u svojho firemného cyklokoordinátora.